FOCENÍ S VIZÁŽÍ

Každý z nás občas zatouží po krásných fotografiích, které by rád ukázal přátelům, zaznamenal určité období ve svém životě nebo jen získal hezkou upomínku. 

Dokonalý foto make-up zajistí, že budete vypadat skvěle na všech fotkách v jakémkoli stylu.

Svěřte se mi, o jaké ztvárnění máte zájem a spolu poté zjistíme, co vám bude vyhovovat. Následně najdeme zajímavý způsob, jak představit vaší osobnost. Cílem je naplnit vaše očekávání a dát volný průchod emocím.

MÍSTO

Můžeme fotit v interiéru nebo exteriéru. Volba závisí na tipu fotografie. Pokud nemáte vlastní místo, mohu po domluvě zajistit stylové prostory. Focení v exteriéru naopak dodává fotografiím jedinečnou atmosféru a přirozenost.

PŘÍPRAVA

Přineste více variant oblečení, doplňků a bot. Váš outfit společně doladíme na místě podle stylu a nálady. Účes a líčení by vám měly přirozeně slušet a vyzdvihnout tak vaši osobnost. Důležité je nebýt nervózní a mít dobrou náladu! Chcete být přeci krásní.

Doporučuji mít před focením vytrhané chloupky (kolem obočí a nad rty) a upravené nehty.

NABÍDKA FOCENÍ S VIZÁŽÍ

Zaměřuji se na focení žen. 

DÁRKOVÝ POUKAZ – FOCENÍ S VIZÁŽÍ

Každý z nás občas zatouží po krásných fotografiích, které by rád ukázal přátelům, zaznamenal určité období ve svém životě nebo jen získal hezkou upomínku, proto obdarujte své blízké nevšedním zážitkem.

BALÍČEK PORTRÉTNÍ FOCENÍ

  • focení v interiéru nebo exteriéru
  • líčení a styling pro 1 osobu
  • úprava vizáže během celého focení
  • 50 ks upravených snímků
  • cena 3 500 Kč

Dárkový poukaz se vystavuje na jméno a je možné si ho vyzvednout v Ateliéru nebo zaslat v elektronické podobě k vytištění.